Термокружка Etna Grip 11-01046

Що таке термокружка? Як обрати найкращу

Сучасні термочашки завоювали популярність досить давно. Їх люблять не тільки прихильники кави, з термокухлів приємно пити гарячий ароматний чай або холодний фреш. Дизайн посуду вражає, компактні розміри й надійні кришки дозволяють носити термочашки в сумці або наплічнику. При виборі потрібного варіанту постає логічне питання: які термокружки найкращі? На що звернути увагу, щоб не прогадати з покупкою? Відповіді на всі ці питання шукайте в нашій статті.

Чим відрізняються термокружки

Термокружка – це варіант термоса, але є нюанси. Термокухоль має спеціальну кришку з отвором, що дає можливість насолоджуватися гарячими напоями навіть на ходу. Термочашки – індивідуальний посуд, вони є прекрасною альтернативою громіздким термосам, розрахованим на компанію. Якщо в них налити гарячий чай або каву, то вони довго будуть гарячими, якщо прохолодні напої з льодом – ви зможете охолодити себе ними через декілька годин.

Головна відмінність термочашок від термосів не в обсязі, термоси бувають досить маленькі, а в конструкції корпусу та наявності кришки. Подвійні стінки термосів і герметичні кришки забезпечують задану температуру напою 12-18 годин. Виробники термокухлів не планують змагатися з термосами в часовому вимірі. Для термокружок стандартний показник 2-5 годин, деякі моделі з вакуумом, якщо їх не тримати відкритими, можуть тримати температуру до 10 годин. Питання, що краще термос чи термокружка, ставити некоректно, тому що використання посуду має відмінності.

Термокухлі дуже популярні, їх купують не тільки прихильники активного способу життя й ті, хто часто виїжджає на природу, автолюбителі, офісні співробітники та просто поціновувачі комфорту.

Термокружка Etna 11-01016
Термокружка Etna 11-01017

ТЕРМОКУХЛІ РОЗРІЗНЯЮТЬСЯ:

  • конструкцією;
  • об'ємом;
  • матеріалом виготовлення;
  • дизайном.

Внутрішня конструкція термокружок багатошарова. Такий посуд має внутрішній резервуар і корпус, між ними залишається простір, з якого для кращої термоізоляції відкачується повітря. Двошарові термокухлі з вакуумними стінками ідеально тримають температуру.

Дизайн та об’єм термочашок

Термокружки мають різні дизайни, їх зовнішній вигляд залежить від матеріалу, який використовується для їх виготовлення та від ідеї художника.
Термокухлі можуть мати різну форму:

  • класичної чашки;
  • високого кухля зі зручною ручкою;
  • кавової склянки;
  • предметів, які вони імітують.

Поширений варіант – кухоль з ручкою. Таку модель часто купують на роботу, кухоль зі зручною ручкою можна використовувати для кави під час перекурів. Є варіанти зі знімною ручкою. Кавові термочашки випускають зовсім без ручок. Для зручності цей посуд має силіконовий захисний шар.

Користувачам подобаються лінійки термосклянок, що імітують паперовий посуд з пластиковими кришками, баночку коли. Проте в більшості випадків термокухоль є тим, що він нам нагадує, – чашку з кришкою. Термочашки представлені різним об’ємом – 200, 300, 400, 450, 500, 700 та 800 мл.

.

Чи можна мити термокружку в посудомийній машині?
Колби термокружок з матовим корпусом з нержавіючої сталі можна мити в посудомийці.
Кольорові термокухлі краще мити вручну.
Гаряча вода та агресивні мийні засоби можуть пошкодити дизайн виробів.
Всі кришки від термокружок можна мити в посудомийній машині.

Як довго тримає тепло термокружка?

Від конструкції та матеріалу корпусу залежить, як довго термокухоль зможе підтримувати температуру чаю чи кави. Для виробництва термокружок використовують:

.
  • пластик – це недорогий і відносно міцний матеріал. Пластикові термовироби часто одностінні, тому гірше тримають тепло, легко дряпаються. Дешеві марки синтетичних полімерів можуть бути шкідливими для здоров'я, тому потрібно обовʼязково шукати маркування BPA free;
  • скло – прекрасний матеріал в плані теплоізоляції, естетики та екобезпеки. Але підходить тільки для стаціонарного застосування вдома чи в офісі, куди його принесли один раз і надовго. Причина – крихкість, єдиний важливий недолік. Випускають як одностінні моделі, так і повноцінні конструкції з корпусом та колбою;
  • кераміку – як і скло, матеріал крихкий, тому термокухлі з нього використовують вдома або в офісі. Керамічний термопосуд недорогий, але погано тримає тепло і має низьку герметичність. До того ж керамічні термочашки майже завжди одностінні, без внутрішньої колби.
  • метал (нержавіючу сталь) – це класичні універсальні вироби із колбою. Вони чудово зберігають тепло, забезпечують високу герметичність і при цьому не обпікають руки завдяки подвійним стінкам. Металеві термокружки міцні, тому їх можна брати у подорож.

Найдовше тримають тепло термокухлі з вакуумом між стінками. Повітря проводить тепло, коли воно знаходиться між стінками, то тепло від гарячої рідини передається на металевий посуд, тому його викачують. Моделі з вакуумом можуть підтримувати температуру напою протягом 3-10 годин.

Краще за інших матеріалів зберігають температуру термочашки зі сталі, і бажано, щоб матеріал був товстий, в таких виробах тепло зберігається довше. Непогано себе зарекомендували моделі, для виготовлення яких використовують два матеріали – пластик і метал. У таких термокухлях внутрішня колба з нержавіючої сталі захована в пластиковий корпус. Пити зручно, стінки не нагріваються, тепло тримають близько 4 годин.

Що не можна наливати в термокружку?
В термокухоль не можна наливати газовані та кисломолочні напої. При заповненні її окропом не слід відразу закривати кришку, щоб виник надлишковий тиск, який викликає деформації деталей та протікання. Також в термочашках категорично забороняється перевозити сухий лід.

Як зберегти тепло у термокружці?

Щоб термокухоль довше зберігав тепло, не потрібно наливати в нього занадто багато рідини. Тут важливі всі нюанси, бо заповнювати ємність наполовину теж не рекомендують.

Після того як ви залили в термокухоль окріп і закрили кришку, усередині утвориться щільний прошарок пари, який допомагає «тримати» температуру. Після першого відкриття кружки цей прошарок випарується і рідина почне охолоджуватися. Якщо ви несете каву в руці й потихеньку відпиваєте від неї, вона охолоне швидше, ніж якби ви весь цей час несли кухоль закритим.

Якщо вам потрібно перевезти чи перенести термочашку з гарячим напоєм по вулиці, а температура повітря досить низька, рекомендують загорнути термопосуд в 1-2 шари фольги й поставити в сумку. Цей нехитрий лайфхак пригальмує процес охолодження.

Як вибрати найкращу термокружку

Найкращим варіантом стане металевий термокухоль із вакуумними стінками. Відомий бренд (наприклад, Kambukka, Contigo, Stanley) буде додатковою перевагою, адже ці компанії дорожать репутацією, вкладаються в розробки й пропонують продукцію високої якості.

Наш інтернет-магазин є офіційним представником бельгійського бренду преміумкласу Kambukka. Надійні й стильні термокружки Камбукка продаються у багатьох країнах (понад 35 країн світу пропонують товари під цим брендом). Пояснюється така популярність досить просто, користувачі термочашок Kambukka зауважують багато переваг цього товару:

  • мають оптимальний об’єм – 300 та 500 мл. Його вистачає для чаю, звичайної кави, капучино, лате, американо та інших напоїв;
  • довго зберігають температуру напою – термокружки обʼємом 300 мл зберігають напої гарячими до 6 год, холодними – до 11 год. Посуд обʼємом 500 мл зберігає напої гарячими до 10 год, холодними до 20 год;
  • герметичні в будь-якому положенні;
  • обладнані універсальними та повністю розбірними кришками, які можна мити в посудомийці. Кришки технологічні, зі зручними механізмами перемикання;
  • виготовлені з високоякісної харчової нержавіючої сталі 18/8 (AISI 304);
  • мають неслизьке гумове дно у всіх моделях;
  • мають гарантію від виробника на 2 роки та сертифікати якості (міжнародний та український).

Користувачам особливо подобається можливість комбінувати універсальні термостійкі кришки. Так, кришка від Olympus підходить і до моделі Etna та навпаки, також води підходять для деяких пляшок для води Kambukka.

Термокружки: автомобільні, офісні, для прогулянок

Вибір термокружки також залежить від того, як її збираються використовувати. Якщо ви п'єте каву по дорозі до офісу, то варто вибирати легкий термокухоль невеликого об'єму. Підійдуть вироби з силіконовою манжетою на корпусі.

Якщо любите довгі прогулянки, зупиніться на металевих вакуумних термосклянках перевірених брендів. Для любителів різних напоїв підійдуть термоккухлі з внутрішнім покриттям, що не вбирає запахів та барвників, не дозволяє змішуватися смакам. Тим, хто любить пити чай, ідеально підійдуть термокружки зі спеціальним ситечком, щоб заварювати цей напій.

Любителям пити чай чи каву за кермом рекомендуємо приділити увагу конструкції кришки. Для такого використання варто вибирати термокухоль з кнопкою та з діаметром, що поміщається у підсклянник.

Термокружка Etna 11-01032

При виборі термокружки для автомобіля важливо звернути увагу на його діаметр. Термокухоль повинен поміщатися в нішу (підсклянник), що для цього передбачена. Механізм відкривання кришки термочашки має бути простий та інтуїтивно зрозумілий. Для автомобілів виробляють термокружки з підігрівом від USB та з можливістю підключення до автомобільного прикурювача. Вони можуть нагрівати воду приблизно до 70-75 градусів та зберігати тепло близько двох годин.

Основне призначення термокружки – підтримувати температуру напою довгий час. В ній можна приготувати каву або якийсь інший напій заздалегідь і взяти на роботу. Це сприяє економії ваших коштів, вам не потрібно буде витрачати гроші на каву в кав'ярнях. Якщо ви гурман, завжди зможете приготувати напій за своїм рецептом.

Зараз в кав’ярнях діє знижка на каву, яку наливають у власну тару. Варто підтримувати цю екоініціативу, щоб наша планета менше страждала від наслідків людської діяльності.

Чи можна з термокружкою в літак?

Правила перевезення багажу більшості авіакомпаній схожі. Майже всі перевізники дозволяють класти в валізу або сумку термопосуд. Причому немає значення, порожня вона чи повна. Однак із повними термокружками варто бути обережнішими. Під час перельоту змінюється тиск, що може вплинути на герметичність ємності. Навіть якщо раніше не було жодних протікань, за умов атмосферних перепадів все може піти не за планом. Тому термокухлі в багажному відділенні краще перевозити порожніми. Коли ви в салоні, то гарячий напій у валізі вам точно не знадобиться.

Термокружка

Правила щодо сумок і рюкзаків, а також предметів, які ви переносите в руках і берете з собою в салон, набагато суворіші, ніж вимоги до вмісту багажу. Список дозволених до транспортування в рамках ручної поклажі предметів обмежений. Об'єм рідини в ємностях, які будуть з вами в салоні, суворо регламентується:
вся рідина має бути розфасована у прозорі пляшки;
об’єм кожної окремої ємності не повинен перевищувати 100 мл;
загальний об'єм рідких речовин у ручній поклажі не повинен перевищувати 1 літра.

Дані правила введені з антитерористичних міркувань. Закриті термокухлі приховують вміст, тому повну термокружку пронести всередину літака навряд чи вийде.

Інколи, якщо пасажири просять пропустити з лікувальними відварами або чаєм, охорона може поставитися з розумінням, але перед цим вас попросять відпити з кружки. Але це виключення, тому краще брати порожній термокухоль і наповнити його в кафе в зоні дьюті-фрі перед посадкою. Також на борту літака можна попросити стюардесу наповнити вашу термокружку окропом та самостійно заварити чай. Головне, коли сядете на місце, не залишайте наповнений термокухоль на верхній полиці в сумці з іншими речами. Пам'ятайте про перепади тиску, які можуть спричинити плями на одязі або документах. Поставте ємність із напоєм у підсклянник.

Купити якісний термопосуд Камбукка завжди можна в нашому інтернет-магазині. Ми пропонуємо термопосуд різного типу. В цьому матеріалі ми детально розповіли, як правильно вибирати термочашку. З іншої статті блогу ви дізнаєтесь як вибрати пляшку для води. Тут є цікава інформація про інноваційні найбезпечніші тританові пляшки. Про те, які пляшки для води підійдуть для спортсменів, велосипедистів та дітей. Як визначитися з об’ємом для дітей і дорослих. Якщо ви плануєте купити термос для обідів, читайте статтю про те, як вибрати термос для їжі. Тут прочитаєте про всі особливості термопосуду для обідів, будете знати, на які характеристики товару звертати увагу при його замовленні.